1966

1966 yılından bu yana aktif olarak Kahramanmaraş ‘da faaliyet gösteren firmamız  ofis mobilyaları üreterek sektöründe kaliteli  ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiştir. Kuruluşundan bu yana değişimi, gelişimi ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımlarıyla  günümüz teknolojik gelişmeleri takip ederek daima bir adım önde olmayı amaç haline getirmiştir. Çağın mobilya, kalite, konfor, ergonomik unsurları ön planda tutarak ofis ve büro, makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, sandalyeler gibi birçok ofis malzemeleri alanında üretim yapmaktadır.

2010

Firmamız gerek yurtiçi gerekse yurtdışı da birçok projeye imza atarak farklılığını ortaya çıkarmaktadır. Tasarımlarımız da müşterilerimize rahat ve standartları yüksek bir ortam hazırlamaktır. Bu doğrultu da üretim planlama aşamasında sıkı bir ekip çalışmasıyla montajdan sevkiyat kısmına kadar titizlikle ve detay çalışması yaparak sürdürülmektedir. Ürün kapasitemizi her geçen gün artmakta yeni projeler ve tasarımlarımızla lider olmayı hedefliyoruz. Kurumsal kimliğimizin vermiş olduğu kaliteyle firma olarak donanımlı kadrosu her bakımdan etkin teknik ekipman çalışması ve üretim planlama kısmında yaptığımız ar-ge çalışmalarıyla müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaya özen gösterdik.

2020

Misyonumuz yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven olgusuyla müşterilerimizin isteklerini ve zevklerini ön planda tutarak ürünler üretmek bu doğrultuda hareket ettiğimiz vizyonumuzla konfor ve görsel ortamı ön planda tutarak birçok alternatifle huzurlu ve yenilikçi bir ortam için en iyi ürünü müşterilerimize sunmaktır. Bu doğrultuda amacımız “Rahatınız için konfor” diyoruz.

VİZYON & MİSYON

MİSYON

Kaliteli ve konforlu bir ortamı herkesin hak ettiğine inanıyoruz. Marisit ailesi olarak biz tasarımlarımızda kişinin yaşam kalitesini yükseltmek önceliğimiz amacımız ürünlerimizin tüm insanlara kurum ve kuruluşlara hitap etmesidir.

VİZYON

İnsanları anlamak ve ihtiyaçlarının ne olduğunu bilmek önemlidir. Bu doğrultudan yola çıkarak biz Marisit markaları olarak ürünlerimizde kişinin yaşam koşullarına değer katan ürün ve hizmetler tasarlayıp üretmekteyiz.

KALİTE POLİTİKASI

Marisit Büro Donanımları  olarak hedefimiz müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu  güveni korumak ihtiyaç ve beklentileri en üst düzeyde karşılamak ve sektörün öncüsü ve lideri olmaktır. Ürünlerimiz ISO:9001 Kalite standartlarına uygun ortamda hazırlanmıştır. Yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk  bilinci ile insana ve ekolojik değerlere duyarlı bir üretim sistemi benimsemiştir.

Tasarımlarımızda güven olgusundan yola çıkarak dayanıklı ve kaliteli ürünler ortaya koymak öncelikli amacımızdır. Destek aldığımız ekibimiz sistemli ve titizlikle yürüttüğü çalışmalarla her aşamada ar-ge desteği alarak standartları yüksek ürünler ortaya çıkartmaktadır. Marisit Büro Donanımları olarak bizim için öncelik hedefimiz müşterilerimin konforu ve yenilikçi, yaratıcı ve fonksiyonel tasarımlarıyla hayallerine bir adım yaklaştırmaktır.

Bu yüzden “ HAYATA DEĞER KATAN ÜRÜNLER ÜRETİYORUZ.”