1966

1966 yılından bu yana aktif olarak Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren firmamız ofis mobilyaları üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiştir. Kuruluşundan bu yana değişimi, gelişimi ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımlarıyla günümüz teknolojik gelişmelerini takip ederek daima bir adım önde olmayı amaç haline getirmiştir. Çağın mobilya, kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak ofis ve büro, makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, sandalyeler gibi birçok ofis malzemeleri alanında üretim yapmaktadır.

2010

Firmamız yurt içi ve yurt dışında birçok projeye imza atarak farklılığını ortaya koyarken tasarımlarımız müşterilerimize rahat ve standartları yüksek yaşam alanları sunmaktadır. Üretim planlama aşamasından sevkiyat ve montaj aşamalarına varıncaya dek detaylara ve ekip çalışmasına atfettiğimiz önemle ürün kapasitemizi her geçen gün artırıyor, yeni tasarım ve projelerimizle sektöre yön vermeyi hedefliyoruz. Kurumsal kimliğimiz, kalite odaklı üretim anlayışımız, donanımlı kadromuz ve Ar-Ge çalışmalarına vermiş olduğumuz önemle müşterilerimizin memnuniyeti değişmez önceliğimizdir.

2020

Misyonumuz yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven olgusuyla müşterilerimizin isteklerini ve zevklerini ön planda tutarak ürünler üretmek, bu doğrultuda hareket ettiğimiz vizyonumuzla konfor ve görselliği ön planda tutarak çeşitli alternatiflerle huzurlu ve yenilikçi bir ortam için en iyi ürünü müşterilerimize sunmaktır. Bu anlayışla aydınlık geleceğe doğru ilerlerken, ''Rahatınız için konfor'' diyoruz.

VİZYON & MİSYON

MİSYON

Kaliteli ve konforlu bir yaşam alanını herkesin hak ettiğine inanıyoruz. Marisit ailesi olarak önceliğimiz tasarımlarımızla kişinin yaşam kalitesini yükseltmek, amacımız ürünlerimizin tüm insanlara, kurum ve kuruluşlara hitap etmesidir.

VİZYON

İnsanları anlamak ve ihtiyaçlarının ne olduğunu bilmek önemlidir. Bu anlayışla biz Marisit markaları olarak kişinin yaşam koşullarına değer katan ürün ve hizmetler tasarlayıp üretmekteyiz.

KALİTE POLİTİKASI

Marisit büro donanımları olarak hedefimiz müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, ihtiyaç ve beklentileri en üst düzeyde karşılamak ve sektörün öncüsü olmaktır. Ürünlerimiz ISO9001 kalite standartlarına uygun ortamlarda hazırlanmaktadır. Yaşadığımız topluma karşı duyduğumuz sorumluluk bilinci ile insana ve ekolojik değerlere duyarlı bir üretim sistemini benimsemekteyiz.

Tasarımlarımızın temel amacı, güvenilirlik kavramını esas alarak sağlam ve yüksek kaliteli ürünler sunmaktır. Ekibimiz, titizlikle planlanmış ve sistemli bir şekilde ilerleyerek, Ar-Ge süreçlerinde kapsamlı destek almakta ve bu sayede yüksek standartlara sahip ürünler geliştirmektedir. Marisit Büro Donanımları olarak, önceliğimiz müşterilerimizin konforunu sağlamak ve onların hayallerine daha da yaklaşmalarını sağlayacak yenilikçi, yaratıcı ve işlevsel tasarımlar sunmaktır.

Bu anlayışla “ HAYATA DEĞER KATAN ÜRÜNLER ÜRETİYORUZ.”